לימודי מדיה חברתית בגישה יישומית
שם *
דוא"ל *
טלפון *
* שדות חובה

פרסום בגוגל

תוכן [ הסתר ]

פרסום בגוגל הוא הדרך הנוחה והטובה ביותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים, המחפשים מוצרים או שירותים דומים או זהים לאלה שאותם מציע הגוף המפרסם.

מהו פרסום בגוגל? מה היתרונות של פרסום בגוגל על פני כל הדרכים האחרות הקיימות לפרסום? כיצד ניתן לפרסם בגוגל באופן היעיל ביותר ולהגיע למספר הלקוחות הרלבנטיים הגדול ביותר? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא הפרסום בגוגל והיתרונות העצומים שהוא מזמן למשתמשים בו.

מהו הפרסום בגוגל

פרסום בגוגל הוא כלל הפעולות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום והבעלים של אתרי אינטרנט במטרה למשוך אליהם מספר לקוחות גדול ככל האפשר ולגרום להם לצרוך את המוצרים או השירותים שהעסק מציע. הפרסום במנועי החיפוש בכלל ובגוגל בפרט, יכול להתבצע הן באופן פרטני עבור מוצר או שירות ספציפי והן עבור מגוון מוצרים ושירותים המוצעים באתר האינטרנט של העסק המפרסם.

הפרסום יכול להיות ממומן

כלומר שבעל העסק יהיה מוכן לשלם לגוגל עבור הצבה שלו בראש רשימת החיפוש במילות המפתח הרלבנטיות, או

להתבצע באמצעות קידום אורגני

קרי קידום אתר האינטרנט של העסק כך שיגיע למקום גבוה בביטויים הרלבנטיים לעסק.

עם זאת, חשוב לציין שההבחנה בין פרסום ממומן לקידום אורגני עלולה להטעות שכן בשני המקרים מתחייבת השקעה כספית במטרה להביא את אתר האינטרנט למיקום גבוה.

היתרונות של פרסום במנועי החיפוש בכלל וגוגל בפרט

פרסום בגוגל טומן בחובו שני יתרונות, הקשורים זה בזה. היתרון הראשון הוא העובדה שהפרסום בגוגל פונה אך ורק לקהל היעד הפוטנציאלי, שהוא קהל יעד המחפש באופן ספציפי מוצר או שירות מסוים שהעסק מציע.

זאת, בניגוד לפרסום באמצעי התקשורת האחרים (רדיו, טלוויזיה, עיתונות) הפונים לכלל האוכלוסייה, בתקווה לדוג מבין המאזינים, הצופים והקוראים את קהל היעד הרלבנטי.

היתרון השני הוא הוצאות הפרסום הנמוכות יחסית בגוגל, לעומת ההוצאות הגבוהות מאד עבור קמפיין פרסומי קונבנציונלי.

מדובר במאות אלפי שקלים בפרסום הקונבנציונלי, לעומת אלפי שקלים, ולעיתים עד עשרות אלפי שקלים במסע פרסום בגוגל.

אם יש לך עניין בהוצאה לפועל של קמפיין פרסום בגוגל, אתה בהחלט במקום הראוי ביותר. כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך לתכנן ולהוציא לפועל קמפיין פרסום יעיל, ממוקד ובמחירים שפויים.