לימודי מדיה חברתית בגישה יישומית
שם *
דוא"ל *
טלפון *
* שדות חובה

סדנת מדיה חברתית

תוכן [ הסתר ]

עולם הפרסום והשיווק משתנה מקצה לקצה בשנים האחרונות עם עליית הפופולאריות של הרשתות החברתיות. מאז צמיחתה של רשת האינטרנט כמדיה מובילה ומקיפה החל תהליך מואץ של אימוץ תכנים פרסומיים וחיבורם לתכנים הרלוונטיים ברשת. כמו בעידן הטלווזיה מרובת הערוצים בישראל, חברות הפרסום והשיווק שהתכוננו מראש למהפכה שרדו ושגשגו, לעומת חברות שקפאו על מקומם והתקשו מאוד לשרוד בעולם פרסום של טלווזיה מרובת ערוצים.

דומה לכניסת הטלווזיה כך גם צמיחת האינטרנט כמדיום מוביל ופופולארי חייבה הסתגלות מהירה של חברות מסחריות בכלל וחברות הפרסום בפרט. כיוון שהאפשרויות הטמונות ברשת האינטרנט הינם בלתי מוגבלות ובמובנים רבים צועדים הפרסומאים בטריטוריות חדשות וניסיוניות, חשוב מאוד להישאר עם יד על הדופק ולהתעדכן בהתפתחויות האחרונות.

להישאר מעודכן

פרסום באינטרנט הינו היום חלק סטנדרטי באסטרטגיה הפרסומית של כל ארגון מסחרי ומשרד פרסום ועסקים וארגונים שאינם מופיעים ברשת האינטרנט בנפח משמעותי נשארים מאחור. מהפכת הרשתות החברתיות דומה מאוד מבחינות רבות לכניסת הטלווזיה ורשת האינטרנט לזירה ולכן ארגונים מסחריים, בתי עסק שונים, ומשרדי פרסום שלא יתכוננו למהפכה שנמצאת כבר בשלבים מתקדמים, ולא יסתגלו למציאות החדשה ישארו הרחק מאחור.

סדנת מדיה חברתית היא הדבר הנכון עבור כל נושאי התפקידים הבכירים בארגונים מסחריים שונים. באמצעות סדנת מדיה חברתית ניתן להשלים את הפערים שנוצרו ברמות העדכון של הארגון ולהצטרף למהפכת המדיה החברתית בעודה מתרחשת. השימוש במדיה חברתית כפלטפורמה מתקדמת לפרסום, שיווק ומיתוג נפוצה מאוד בעולם והולכת וצומחת גם בישראל.

זה בדיוק הזמן הנכון לעבור סדנת מדיה חברתית ולהצטרף למהפכת הרשתות החברתיות.

היא הדבר הנכון עבור כל נושאי התפקידים הבכירים בארגונים מסחריים שונים. באמצעות סדנת מדיה חברתית ניתן להשלים את הפערים שנוצרו ברמות העדכון של הארגון ולהצטרף למהפכת המדיה החברתית בעודה מתרחשת. השימוש במדיה חברתית כפלטפורמה מתקדמת לפרסום, שיווק ומיתוג נפוצה מאוד בעולם והולכת וצומחת גם בישראל. זה בדיוק הזמן הנכון לעבור סדנת מדיה חברתית ולהצטרף למהפכת הרשתות החברתיות.

להשתלב בתעשיית הפרסום בתפקידים רלוונטיים

אם אתם שואפים להשתלב בתעשיית הפרסום בתפקיד מוביל ועכשווי בתחום הנמצא בצמיחה מתמדת, מומלץ מאוד לעבור סדנת מדיה חברתית איכותית אשר כוללת תכנים מתקדמים ועדכניים על שיווק ומיתוג באמצעות מדיה חברתית. אין ספק שבאמצעות סדנת מדיה חברתית תוכלו להשיג משרות נחשקות בעולם הפרסום, כיוון שהכישורים שתרכשו שייכים לעולם המחר, ולמהפכה המתרחשת ממש בימים אלה.

אף משרד פרסום אינו רוצה להישאר מאחור לכן חשיבותם של מנהלי מדיה חברתית עולה וצומחת לעומת בעלי מקצועות פרסומיים השייכים לעבר. כמו בכל תחום, ואולי במידה מרובה יותר, עולם הפרסום חי ונושם את העכשיו. ללא יכולת הסתגלות מהירה לשינויים התרבותיים העוברים על החברה לא יהיה הארגון הפרסומי רלוונטי והאפקטיביות של הקמפיינים שלו תלך ותפחת. סדנת מדיה חברתית בהחלט תציב אתכם בעמדת מצוינת.